Rektor-zarzadzenie-2016-073
Zarządzenie nr 73/2016/2017 Rektora Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 15 września 2017 r. w sprawie zmiany składu Uczelnianej Komisji do spraw Etyki Badań Naukowych Akademii Ignatianum w Krakowie.
Treść
Na podstawie Rozdz. III, art. 8 § 3 i 4 oraz art. 9 §1, pkt 8 Statutu Akademii Ignatianum w Krakowie, zarządzam co następuje:
- §1
W związku ze zmianami osobowymi Uczelnianej Komisji do spraw Etyki Badań Naukowych Akademii Ignatianum w Krakowie wprowadzonej Zarządzeniem nr 31/2014/2015 Rektora Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 17 marca 2015 roku, dokonuje się następujących zmian:
- za ks. prof. nadzw. dr. hab. Tadeusza Biesagę powołuje się dr. hab. Piotra Duchlińskiego
- za dr Beatę Nuzzo powołuje się dr. Mariana Olejnika
- §2
Po zmianach w skład Uczelnianej Komisji do spraw Etyki Badań Naukowych Akademii Ignatianum w Krakowie wchodzą następujące osoby:
- Ks. dr Jacek Prusak SJ
- Ks. dr hab. Zenon Uchnast, prof. AIK
- dr hab. Stanisław Sroka, prof. AIK
- dr hab. Piotr Duchliński
- dr Marian Olejnik
- dr Joanna Cichorz-Sadowska
- §3
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Ks. prof. dr hab. Józef Bremer SJ Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie
Kraków, dnia 15 września 2017 r.