Rektor-zarzadzenie-2020-067
Zarządzenie nr 67/2020/2021 Rektora Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 24 maja 2021 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne w Akademii Ignatianum w Krakowie oraz za wydawanie dokumentów związanych z kształceniem na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich, w Szkole Doktorskiej, na studiach podyplomowych, dla cudzoziemców, a także dla studentów wymiany międzynarodowej i free mover student.
Treść
Działając na podstawie art. 23 ust. 1, art. 79, art. 80 ustawy z dnia 20 lipca 2018 r. – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce (Dz. U. 2021, poz. 478 t.j.), przepisów prawa kościelnego, w tym Konstytucji Apostolskiej Papieża Franciszka o uniwersytetach i wydziałach kościelnych Veritatis gaudium, wydanej w dniu 27 grudnia 2017 r., a także przepisów Statutu AIK zarządzam, co następuje:
- §1
Wprowadza się Regulamin pobierania opłat za świadczone usługi edukacyjne w Akademii Ignatianum w Krakowie oraz za wydawanie dokumentów związanych z kształceniem na studiach pierwszego stopnia, drugiego stopnia, jednolitych studiach magisterskich, w Szkole Doktorskiej, na studiach podyplomowych, dla cudzoziemców, a także dla studentów wymiany międzynarodowej i free mover student obowiązujący od cyklu kształcenia rozpoczynającego się w roku akademickim 2021/2022 w brzmieniu załącznika do niniejszego zarządzenia.
- §2
Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania.
Ks. prof. dr hab. Józef Bremer SJ Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie
Załącznik:
Kraków, dnia 24 maja 2021 r.