Rektor-zarzadzenie-2015-046

Z Wiki PL - Biblioteka AIK
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Zarządzenie nr 46/2015/2016 Rektora Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 7 czerwca 2016 r. w sprawie wprowadzenia Zasad dyplomowania studentów w Akademii Ignatianum w Krakowie.

Treść

Działając na podstawie art. 8 §3 Statutu Akademii Ignatianum w Krakowie, w zw. z art. 167a ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym (t.j.: Dz. U. z 2012 r., poz. 572 ze. zmian.) w zw. z §22 - §29 Regulaminu studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich w Akademii Ignatianum w Krakowie, stanowiącego załącznik do Uchwały nr 75/2014/2015 Senatu Akademickiego Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 30 czerwca 2015 roku w sprawie regulaminu studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich w Akademii Ignatianum w Krakowie, w zw. z pkt. IV. Wewnętrznego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia w Akademii Ignatianum w Krakowie, stanowiącego załącznik do Uchwały nr 44/2015/2016 Senatu Akademickiego Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 23 maja 2016 roku w sprawie ustalenia Wewnętrznego Systemu Zapewnienia Jakości Kształcenia w Akademii Ignatianum w Krakowie i w zw. z Regulaminem antyplagiatowym stanowiącym załącznik do Zarządzenia nr 5/2014/2015 Rektora Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 10 października 2014 roku w sprawie wprowadzenia Regulaminu antyplagiatowego określającego zasady funkcjonowania w Uczelni Systemu Plagiat.pl, zarządzam co następuje:

§1

Ustala się zasady dyplomowania studentów studiów pierwszego stopnia, drugiego stopnia oraz jednolitych studiów magisterskich prowadzonych w Akademii Ignatianum w Krakowie, zwane jako Zasady dyplomowania studentów w Akademii Ignatianum w Krakowie, których treść zawiera załącznik do zarządzenia.

§2

Zasady dyplomowania studentów w Akademii Ignatianum w Krakowie obowiązują z dniem wejścia w życie niniejszego zarządzenia.

§3

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem 1 października 2016 r.

Ks. prof. dr hab. Józef Bremer SJ Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie

Załącznik:

  1. Zasady dyplomowania studentów w Akademii Ignatianum w Krakowie.

Kraków, dnia 7 czerwca 2016 r.