Senat-uchwala-2014-064

Z Wiki PL - Biblioteka AIK
Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania

Uchwała nr 64/2014/2015 Senatu Akademickiego Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 30 czerwca 2015 r. W sprawie: zmiany Uchwały nr 21/2014/2015 Senatu Akademickiego Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie ustalenia limitów przyjęć na studia pierwszego stopnia, jednolite studia magisterskie i studia drugiego stopnia w Akademii Ignatianum w Krakowie w roku akademickim 2015/2016.

Treść

Działając na podstawie art. 8 ust. 3 oraz art. 163 ust. 2 ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. - Prawo o szkolnictwie wyższym (t.j.: Dz. U. z 2012 r., poz. 572 z późn. zmian.) w zw. z §5 umowy między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Konferencją Episkopatu Polski w sprawie statusu prawnego szkół wyższych zakładanych i prowadzonych przez Kościół katolicki, w tym uniwersytetów, odrębnych wydziałów i wyższych seminariów duchownych, oraz w sprawie trybu i zakresu uznawania przez Państwo stopni i tytułów nadawanych przez te szkoły wyższe, podpisanej w Warszawie dnia 1 lipca 1999 r. (załącznik do obwieszczenia Ministra Spraw Zagranicznych z dnia 29 lipca 1999 r. o wykonaniu Konkordatu między Stolicą Apostolską i Rzecząpospolitą Polską, Dz. U. Nr 63, poz. 727), Senat Akademii Ignatianum w Krakowie uchwala, co następuje:

§1

W Uchwale nr 21/2014/2015 Senatu Akademickiego Akademii Ignatianum w Krakowie z dnia 17 marca 2014 r. w sprawie ustalenia limitów przyjęć na studia pierwszego stopnia, jednolite studia magisterskie i studia drugiego stopnia w Akademii Ignatianum w Krakowie w roku akademickim 2015/2016 wprowadza się następujące zmiany:

  1. §1 otrzymuje brzmienie: „Określa się limity przyjęć na studia pierwszego stopnia, jednolite studia magisterskie i studia drugiego stopnia w Akademii Ignatianum w Krakowie w roku akademickim 2015/2016, stanowiące załączniki nr 1, nr 2, nr 3, nr 4 i nr 5 do Uchwały”.
  2. dotychczasowy załącznik do Uchwały otrzymuje zostaje oznaczony jako załącznik numer 1,
  3. do Uchwały dodaje się załączniki nr 2, nr 3, nr 4 i nr 5 w brzmieniu określonym niniejszą Uchwałą.
§3

Uchwała wchodzi w życie z dniem jej podjęcia, z tym że:

  1. załącznik nr 2 wchodzi w życie z dniem wydania decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie nadania Wydziałowi Pedagogicznemu Akademii Ignatianum w Krakowie uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku „filologia angielska”,
  2. załącznik nr 3 wchodzi w życie z dniem wydania decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie nadania Wydziałowi Pedagogicznemu Akademii Ignatianum w Krakowie uprawnienia do prowadzenia studiów drugiego stopnia na kierunku „administracja i polityka publiczna”,
  3. załącznik nr 4 wchodzi w życie z dniem wydania decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie nadania Wydziałowi Zamiejscowemu Nauk Humanistycznych i Społecznych w Mysłowicach Akademii Ignatianum w Krakowie uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku „pedagogika”,
  4. załącznik nr 5 wchodzi w życie z dniem wydania decyzji Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie nadania Wydziałowi Zamiejscowemu Nauk Humanistycznych i Społecznych w Mysłowicach Akademii Ignatianum w Krakowie uprawnienia do prowadzenia studiów pierwszego stopnia na kierunku „dziennikarstwo i komunikacja społeczna”.
Ks. prof. dr hab. Józef Bremer SJ Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie

Załączniki:

  1. Limity przyjęć na studia pierwszego stopnia, jednolite magisterskie i studia drugiego stopnia w akademii Ignatianum w Krakowie w roku akademickim 2015/2016.
  2. Limity przyjęć na studia pierwszego stopnia na kierunku ”filologia angielska” prowadzone na Wydziale Pedagogicznym w Akademii Ignatianum w Krakowie w roku akademickim 2015/2016.
  3. Limity przyjęć na studia drugiego stopnia na kierunku „administracja i polityka publiczna” prowadzone na Wydziale Pedagogicznym w Akademii Ignatianum w Krakowie w roku akademickim 2015/2016.
  4. Limity przyjęć na studia pierwszego stopnia na kierunku ”pedagogika” prowadzone w Wydziale Zamiejscowym Nauk Humanistycznych i Społecznych w Mysłowicach Akademii Ignatianum w Krakowie w roku akademickim 2015/2016.
  5. Limity przyjęć na studia pierwszego stopnia na kierunku ”dziennikarstwo i komunikacja społeczna” prowadzone w Wydziale Zamiejscowym Nauk Humanistycznych i Społecznych w Mysłowicach Akademii Ignatianum w Krakowie w roku akademickim 2015/2016.

Kraków, dnia 30 czerwca 2015 r.